Haft komputerowy jest to metoda ozdabiania tkanin, filcu lub skóry polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Dawniej hafty były wykonywane ręcznie co zajmowało bardzo wiele czasu, obecnie haft  wykonują wielogłowicowe szybko-haftujące maszyny sterowane komputerem. Potrafią bardzo precyzyjnie haftować z prędkością 1200 ściegów na minutę. Zalety dzisiejszych hafciarek pozwalają na uzyskanie wysokiej wydajności i dokładności małym nakładem pracy. Haft komputerowy to najbardziej elegancki, trwały i efektywny ekonomicznie sposób na oznakowanie odzieży i przedmiotów codziennego użytku, np. toreb, plecaków, pościeli czy ręczników. Zwraca uwagę jakością, podkreśla profesjonalizm firmy i wyjątkowość oferowanego przedmiotu. Dobrze wykonany haft jest dużo wytrzymalszy niż klasyczny nadruk, a często nawet trwalszy od samej odzieży. Nie traci kolorów, nie farbuje, nie blaknie na słońcu i – bez względu na liczbę prań – nie spiera się. Również pod względem kosztów wykonania jest konkurencyjny w porównaniu z innymi technikami znakowania. Ma tę przewagę nad nadrukiem, że można go nanosić niemal na każdą odzież, również ze skóry, ortalionu, filcu, polaru, etc.

W naszej firmie pracujemy na nowoczesnych hafciarkach firmy Mexa a do  dyspozycji klienta mamy 256 kolorów najwyższej jakości nici niemieckiej firmy Madeira oraz świetny zespół pracowników dbający o zadowolenie klienta.

Zajmujemy się znakowaniem na wyrobach znajdujących się w ofercie naszego sklepu jak również na wyrobach powierzonych nam przez klienta.